ProCut 250 maszyna do wycinania etykiet „entry level”

ProCut 250 – wspaniała podstawowa sztanca produkcyjna.

Czas rozpocząć biznes!

niezwykle kompaktowa przewijarka do etykiet. Idealna dla tych, którzy chcą rozpocząć na poważnie biznes z etykietami lub dla firm, które szukają mniejszej maszyny jako uzupełnienie parku maszynowego.

super szybka maszyna, działa z prędkością do 100 m/min. Wyposażona w 2 stacje sztancowania rotacyjnego z wymiennymi cylindrami magnetycznymi oraz wykrojnikami.

procut jest łatwy w obsłudze. Jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z tego typu maszynami, wystarczy zaledwie dzień szkolenia, aby rozpocząć pracę.

Seria maszyn ProCut 250 jest o wiele bardziej zaawansowana niż Comet. Jest to maszyna, dzięki której możesz na poważnie rozpocząć prawdziwą produkcję różnego rodzaju materiałów (nie tylko etykiet) z roli na rolę. Ta unikalna, niewielka kompaktowa maszyna to efekt zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie sztancowania etykiet. ProCut 250 jest łatwy w obsłudze, dzięki temu możesz natychmiast rozpocząć pracę pod dużymi obciążeniami. Niezawodny, trwały i solidnie wykonany system rotacyjny będzie działać przez dekady z minimalnym kosztem utrzymania. 

 

mmdccut

 mmdc_back

Innowacyjna konstrukcja to dwie nieza-leżne stacje wycinania rotacyjnego oraz trzy wałki rozprężne przeznaczone na nawijanie mediów. Umożliwia to zainstalowanie wykrojników w odmiennych pozycjach oraz daje możliwość poprowadzenia ścieżki papieru na kilka sposobów, aby otrzymać jak najlepszy rezultat. Precyzyjny system mierzenia długości nawoju z programowalnym automatycznym stopem to efekt zastosowania zamkniętego silnika z inwerterem.

ProCut 250 jest rekomendowany szczególnie dla firm, które chcą rozpocząć komercyjną produkcję etykiet, ceniących jakość wykonania oraz elastyczność produkcji. 

 

Tak jak w przypadku Comet’a – wystarczy tylko jeden przeszkolony operator do obsługi maszyny. ProCut 250 to świetne rozwiązanie do produkcji etykiet dla drukarek termo-transferowych. Wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie najlepszych materiałów sprawiają, że maszyna będzie działać niezawodnie przez dekady. ProCut w całości produkowany jest we Włoszech z europejskich materiałów. 

jakie produkty mogę wytwarzać dzięki ProCut 250?

1

Puste etykiety

2

Zawieszki cenowe

3

Wieka aluminiowe

4

Uszczelki samoprzylepne

5

Rzepy samoprzylepne

6

Gumy samoprzylepne

MMDC-140

ProCut 250 został stworzony do pracy pod dużymi obciążeniami. Wszystkie wałki rozprężne są pneumatyczne, co znacząco przyśpiesza prace podczas komercyjnej produkcji etykiet.

Trzy wałki przeznaczone na nawijanie mediów pozwalają na szybką zmianę rolek. Maksymalna średnica zewnętrzna ażuru to aż 500 mm, dla gotowych etykiet 2 x 350 mm. Dzięki możliwości instalacji noży do rozcinania wzdłużnego możemy dostarczać Klientom gotowe etykiety na ładnej, ciasno nawiniętej rolce. Możesz zamawiać media od dostawców w wielkich rolach, maksymalna średnica odwijanej roli to 720 mm, jest to około 2000 m bieżących.

Specyfikacja techniczna:
Specyfikacja: ProCut 250
System cięcia: Wymienne noże
Stacje sztancowania: 2 (spód i front)
Krok zębatki: CP 1/8″
Rozcinanie wzdłużne: Noże krążkowe
Max długość cięcia: 340 mm
Max szerokość cięcia: 250 mm
Max średnica nawijania: 1×500 2×350 mm
Wałki rozprężne: 4×76 mm
Odwijanie: 1 (media)
Nawijanie: 3 (2 media, 1 ażur)
Max średnica odwijania: 720 mm
Licznik metrów: Tak
Cylinder magnetyczny: Nie
Zasilanie: 220 Vat
Napięcie: 50/60 Hz
Wymiary
– maszyna:
– stół:
.
115 x 68 x 750 cm
76 x 70 x 55 cm
Waga: 200 kg
Rozmiar skrzyni transportowej: 80 x 100 x 140 cm
Czas realizacji zamówienia: 30 dni