Ni 250 HD flekso & sztanca rotacyjna

Simplicity is here!

Podstawą systemu Ni 250 jest niezniszczalna sztanca rotacyjna wyposażona w 3 stacje wycinania. Odwijanie roli 2000 metrów, nawijanie na 3 pneumatyczne wałki rozprężne.

Ultra kompaktowa wieżowa konstrukcja. Możliwość konfiguracji 5 stacji drukujących od frontu i 1 od spodu wstęgi lub 5/0 oraz 6/1 która opcja jest dla Ciebie najlepsza?

Moduły z 2 stacjami drukującymi. Możesz skonfigurować od 2 do 8 kolorów (do 4 modułów) według potrzeb. Dzięki temu wraz z rozwojem firmy możesz inwestować w kolejne moduły.

ni_250_c

ni_250_6

ni_250_mdr

Ni 250 to produkcyjna, niezwykle wydajna maszyna fleksograficzna przeznaczona do druku etykiet z roli na rolę oraz z roli do arkusza. Podstawą systemu jest solidna sztanca rotacyjna wyposażona w 3 stacje wycinania i 3 wałki nawijające. Ni250 sprawi, że będziesz mógł produkować więcej i łatwiej. Komercyjna produkcja pustych etykiet na Ni250 to nie wszystko, szeroki wachlarz specjalistycznych produktów oraz wiedza, w jaki sposób je wytwarzać, sprawią, że Twoja firma stanie się liderem w branży.

Jesteśmy po to, aby stworzyć dla Ciebie maszynę według Twoich potrzeb …

Jakie są główne zalety systemu Ni 250?

1

Koncepcja modułowa.

Nie jesteś zmuszony do jednego rozwiązania, możesz wybrać najbardziej optymalną dla siebie konfigurację. W zależności od wyboru możesz w przyszłości rozbudować maszynę.

2

Błyskawiczny start.

Jeśli jesteś z sektora flekso to z pewnością wiesz, jak ważny jest czas przygotowania maszyny oraz ilość produkowanego odpadu. Po pierwsze skróciliśmy ścieżkę papieru do 10 m i ekstremalnie udoskonaliliśmy pasowanie koloru. Musisz zobaczyć to w akcji!

3

Kompaktowa budowa.

Co byś powiedział na to, aby produkować 6 kolorowe, profesjonalne etykiety na zaledwie 3 m2? Cały proces w 1 przejściu? Oczywiście, że tak – to Ni250!

ni250sd

Ni 250 standardowo dostępna jest w 3 wersjach: simplex, base i complete. Możesz wybrać najlepszą konfigurację dopasowaną do charakteru Twojej produkcji. Zbudowana z najlepszych europejskich materiałów i komponentów to gwarancja niezawodnej pracy przez dekady z minimalnym kosztem utrzymania. Maszyna jest perfekcyjnym rozwiązaniem do produkcji pod dużymi obciążeniami z roli na rolę i z roli do arkusza. Na zdjęciu powyżej przedstawiamy jedną z możliwych konfiguracji – to Ni 250 w wersji complete. W tej wersji wałek odwijający wraz z systemem naprowadzania wstęgi możemy zainstalować po obu stronach maszyny. Jeden dwukolorowy moduł umożliwia drukowanie etykiet z logo lub nakładanie różnego rodzaju chemii oraz opcjonalnie kleju. W jednym przejściu możemy realizować szybką, wysokonakładową produkcję arkuszy z roli dzięki zastosowaniu stołu odbiorczego.

Porównanie modeli:
Specyfikacja: Ni 250 simplex Ni 250 base Ni 250 complete
Sekcje cięcia: 3 3 3
Krok zębatki: CP 1/8″ CP 1/8″ CP 1/8″
Max długość wycinania: 450 mm 450 mm 450 mm
Max szerokość wycinania: 250 mm 250 mm 250 mm
Max prędkość: 80 m/min 80 m/min 100 m/min
Średnica odwijanej roli: 450 mm 700 mm 700 mm
Średnica nawijanej roli: 450 mm 450 mm 450 mm
Wałki rozprężne nawijanie: 2 auto blokujące, 76 mm – 3″ 3 auto blokujące, 76 mm – 3″ 3 auto blokujące, 76 mm – 3″
Wałki rozprężne odwijanie: 1 auto blokujący, 76 mm – 3″ 1 auto blokujący, 76 mm – 3″ 1 auto blokujący, 76 mm – 3″
Sprzęgło i hamulec: mechaniczne mechaniczne elektroniczne
Stół do łączenia mediów: tak tak
Licznik metrów: tak tak tak
Rozcinanie wzdłużne: opcjonalnie opcjonalnie tak, 4 noże pneumatyczne
Taca na arkusze: tak tak tak
Zasilanie: 380v, 4,5 Kw 380v, 4,5 Kw 380v, 4,5 Kw

Sekcja drukująca.

NI250_6-CORES

Naszym celem było zaprojektowanie oraz zbudowanie najbardziej kompaktowej maszyny bez najmniejszego kompromisu z wydajnością oraz jakością druku. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez pokolenia byliśmy w stanie to zrealizować. Wiedza połączona ze znajomością technologii z zakresu budowy maszyn dała nam rezultat w postać serii Ni250, którą możemy dzisiaj Wam zaoferować. To seria unikalnych pod każdym względem fleksograficznych maszyn drukujących.

Ni 250md i Ni 250tr to owoc projektowania maszyn z innym podejściem. Po pierwsze możliwie najwyższa jakość druku HD, po drugie niezwykle szybki czas narządu maszyny z wykorzystaniem jak najmniejszej  ilości materiału na rozbieg, po trzecie łatwość obsługi oraz stabilność kolorystyczna w obrębie całej pracy, po czwarte musisz zobaczyć maszynę w akcji, dotknąć jej, żeby poczuć jakość wykonania i zobaczyć na własne oczy jakość produktu końcowego …

ni250md

Wiemy, że w naszych produktach musisz znaleźć trzy najważniejsze cechy: jakość druku, odpowiednie parametry maszyny i konkurencyjną cenę zakupu. Wierzymy w to, że nasze maszyny stanowią przełom na rynku i zmieniają sposób myślenia o inwestycji, utrzymaniu i produkowaniu w biznesie fleksograficznym.

ni250

print_unit

Sekcja drukująca

uv_feket

System lamp UV

webguide

Naprowadzanie wstęgi

coldfoil

Foliowanie na zimno

corona

Corona

tension_control

System kontroli naprężenia wstęgi

slitting

Pneumatyczne noże tnące

label_counter

Licznik etykiet z automatycznym stopem