Mmp 250 & 410 – sztanca rotacyjna, hd flekso do 5 kolorów

 

 

 

 

 

 

Świetna sztanca rotacyjna z możliwością instalacji 1,2,4,5  stacji flekso.

 

ta solidna maszyna posiada 2 stacje wycinania rotacyjnego, 1 od frontu i 1 od spodu wstęgi. Dzięki temu można produkować arkusze z roli.

maszyna standardowo wyposażona jest w 1 stację flekso. Umożliwia to drukowanie jednokolorowych etykiet, nanoszenie koloru na całą etykietę lub aplikację chemii, takiej jak primer, lakier itp.

etykiety ze znacznikiem na podkładzie? nie ma problemu – możesz pracować z pełną prędkością już po kilku minutach z ogromną precyzją znacznika do odstępu między etykietami!

mmp410mmHD flexo -MMP 250 oraz MMP 410 to olbrzymia wydajność oraz ogromne możliwości. Jest to urządzenie produkcyjne idealne dla firm z sektora produkcji etykiet. MMP umożliwia pracę z rolami o średnicy 720 mm czyli około 2000 metrów bieżących. Dwie stacje wycinania rotacyjnego (1 od frontu 1 od spodu) umożliwiają w jednym przejściu produkcję etykiet  np. ze znacznikiem od spodu, jednoczesne wycinanie kształtu oraz  odciąganie ażuru. Maszynę możemy rozbudować do 5 stacji drukujących w konstrukcji wieżowej.

Mmp to nie tylko maszyna do etykiet – odkryj pozostałe możliwości!

1

puste etykiety
zawieszki cenowe
uszczelki samoprzylepne
gumy samoprzylepne
rzepy samoprzylepne
filce samoprzylepne

2

etykiety z nadrukiem od 1 do 5 kolorów
etykiety ze znacznikiem od spodu
etykiety PP, PE, PET, PVC
papiery ozdobne opakowaniowe
etykiety z primerem

3

naszym Klientom
oferujemy specjalne
szkolenie, które pozwoli
poznać więcej zastosowań
maszyn MMP 250 i MMP 410

mmp_mm

Przemyślana konstrukcja, wykonana z najlepszej jakości stali to gwarancja niezawodnej pracy przez dekady. Nasze maszyny projektowane są przez inżynierów a nie przez księgowych, którzy ograniczając koszt produkcji sięgają po niepewne materiały. Nie oznacza to jednak, że nasze maszyny są drogie w zakupie – wręcz przeciwnie – jesteśmy konkurencyjni na rynku. Power of simplicity – takie podejście pozwala nam tworzyć maszyny pozbawione drogiej i często zawodnej elektroniki, nie idąc wcale na kompromis z wydajnością!


Intencją naszych konstruktorów było wykonanie maszyny łatwej w obsłudze, pozwalającej pracować szybko i wydajnie, maszyny, która nie będzie ograniczać w działaniu lecz pozwoli na tworzenie szerokiej gamy produktów.


MMP może zostać wyposażona w automatyczny system naprowadzania wstęgi, system suszenia UV, oraz elektroniczny hamulec nawijania, ponadto maszyna może nawijać media w dwóch kierunkach. Dzięki zainstalowanej jednej stacji flexo możemy produkować etykiety z jednokolorową aplą, logo, tekstami, kodem kreskowym lub znacznikiem od spodu. Dla wszystkich, którzy produkują etykiety w technologi inkjet urządzenie da możliwość samodzielnego położenia primera. Zaawansowane i bardzo precyzyjne systemy noży nacinających oraz tnących wraz z wiedzą jak je wykorzystać otwierają nowe możliwości usprawnienia pracy. Maszynę można rozbudować w konfiguracji 2, 4 lub 5 stacji  fleksograficznych w jakości HD.


Specyfikacja techniczna:
Specyfikacja: Mmp 250
dodatkowe: system naprowadzania wstęgi, pneumatyczne noże tnące, suszenie UV, licznik etykiet z automatycznym stopem
System cięcia: wymienne oraz stałe wykrojniki
Stacje sztancowania: 1 od frontu 1 tył
Krok zębatki: CP 1/8″
Rozcinanie wzdłużne: statyczne ostrza 6 sztuk
Max szerokość cięcia: 250 mm lub 410 mm
Max długość cięcia: 380 mm
Max nawój: 2 x 500 mm
Wałki rozprężne: 3 x 76 mm, mechaniczne lub samoblokujące
Odwijanie: 1 (media)
Nawijanie: 1 media, 1 ażur
Max średnica odwijania: 700 mm
Licznik metrów: Tak
Cylinder magnetyczny: Nie
Jednostka drukująca: 1, Fleksograficzna, ceramiczny anilox, system ostrzy
Suszenie: IR
Zasilanie: 4.5 Kw, 380V, 3 fazy + zero
Napięcie: 50/60 Hz
Wymiary: MMP 250 – 106 x 180 x 100 cm
Waga: MMP 250 – 480 kg
Rozmiar skrzyni transportowej: MMP 250 – 130 x 210 x 160 cm
Czas realizacji zamówienia: 60 dni