Comet 250 – kompaktowa maszyna do wycinania etykiet

Comet 250 – ultra kompaktowa sztanca rotacyjna z olbrzymimi możliwościami. 

niezwykle kompaktowa sztanca. Idealna dla firm chcących rozpocząć działalność lub dla tych, które chcą produkować etykiety na własne potrzeby.

super szybka, działa z prędkością do 100m/min. Wyposażona w jedną stację wycinania rotacyjnego z cylindrem magnetycznym oraz z wymiennymi wykrojnikami.

comet jest łatwy w obsłudze, nie wymaga doświadczenia. Godzina szkolenia wystarczy, aby zostać operatorem sztancy rotacyjnej.

Seria maszyn Comet jest idealna do produkcji pustych etykiet dzięki wykorzystaniu solidnego systemu rotacyjnych cylindrów magnetycznych i wymiennych wykrojników. W tej innowacyjnej maszynie zainstalowano jedną stację sztancowania rotacyjnego oraz dwie nawijarki do etykiet. Precyzyjny system regulacji długości nawoju z programowanym automatycznym stopem to efekt zastosowania zamkniętego silnika z inwerterem.

comet_tc

 comet_2

Niezawodny i trwały system wycinania rotacyjnego będzie pracować przez dekady z minimalnym kosztem utrzymania. Kompaktowa budowa idealnie wpisuje maszynę w środowiska biurowe. Oznacza to, że Wasza firma będzie w stanie na własne potrzeby produkować etykiety, bez potrzeby zlecania ich na zewnątrz. Nasze maszyny pozwolą Wam zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Do obsługi maszyny wystarczy tylko jedna przeszkolona wcześniej osoba. Comet idealnie sprawdzi się w produkcji etykiet do drukarek termo-transferowych. Wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie najlepszych materiałów do budowy sprawiają, że maszyna będzie działać niezawodnie przez wiele lat. W całości produkowana jest we Włoszech z europejskich materiałów.

jakie produkty mogę wytworzyć dzięki mojej maszynie Comet?

1

Puste etykiety

2

Zawieszki cenowe

3

Wieka aluminiowe

4

Uszczelki samoprzylepne

5

Rzepy samoprzylepne

6

Gumy samoprzylepne

Pomimo niewielkich rozmiarów Comet działa z imponującą prędkością do 100 m/min. Comet może zostać przystosowany do wycinania na wylot np. pokrywek do jogurtów itp.  Maszyna dostarczana jest wraz z solidną podstawą – stołem z 10 uchwytami na cylindry magnetyczne.

Specyfikacja techniczna:
Specyfikacja: Comet 250
System cięcia: Wymienne noże
Rozcinanie wzdłużne: Uchwyt z nożami statycznymi
Max szerokość cięcia: 250 mm
Max długość cięcia: 300 mm
Max średnica nawijania: 2×250 mm
Wałki na media: 1×76 mm, 2x45mm
Odwijanie: 1 (media)
Nawijanie: 2 (1 media, 1 ażur)
Max. rola odwijanie: 500 mm
Licznik metrów: Tak
Cylinder magnetyczny: Brak w zestawie
Zasilanie: 220 Vat
Napięcie: 50/60 Hz
Wymiary
– maszyna:
– stół:
.
65 x 85 x 72 cm
76 x 70 x 55 cm
Waga: 100 kg
Rozmiar skrzyni: 80 x 100 x 130 cm
Czas realizacji: 90 dni